Panattoni Park Cheb South

Cheb MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Výborná dopravní dostupnost

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
B2 11 000 m2 Nyní k dispozici
C part C 11 310 m2 K dispozici za 9 měsíců
C part B 11 310 m2 Nyní k dispozici

Sklady v Panattoni Park Cheb South k pronájmu

Panattoni Park Cheb stojí v těsné blízkosti německé dálnice A93 v minimální vzdálenosti od saských i bavorských automobilek. Spolu s kvalifikovanými zaměstnanci to z Chebu dělá ideální místo pro dodavatele na německý trh. V severozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Lipskem a Drážďany funguje hned několik továren Volskwagen Group, BMW i Porsche. V jihozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Mnichovem a Ingolstadtem pak mají své závody BMW, AUDI, Siemens či Continental.

Výborná dopravní dostupnost je zajištěna dálnicemi A93/A9/A4/A72 do Regensburgu, Mnichova, Lipska a Chemnitzu. Prochází tudy také evropský železniční koridor z Prahy do Norimberku. Spojení přilehlých pohraničních oblastí Německa (Selb, Hof) s českými regiony Chebu a Sokolova poskytuje lokální železniční trať. Mimo již zmiňovaných dálnic leží park v blízkosti Karlových Varů (40 km) a má snadné napojení na Plzeň (100 km) či hlavní město Prahu a Letiště Václava Havla (160 km). Výhodou je i kontejnerový terminál v Hofu, který je jen 54 km daleko od parku. International Airport v Karlových Varech je vzdálen cca 45 min jízdy. Výhodou parku je i dostupnost kvalifikované pracovní síly ze Sokolova a Chebu.

Moderní logistické a výrobní prostory v nejvyšším standardu

Park Cheb South nabízí přibližně 100 000 m2 průmyslových prostor vhodných pro logistiku a výrobní činnosti. Haly disponují drive-in/přímým vjezdem, dostatkem nakládacích ramp/můstků, střešními světlíky/skylight, sprinklery (ESFR) a jsou povoleny v nejvyšším technickém standardu A class.

Nenaplnily tyto skladovací a výrobní prostory vaše očekávání? Prohlédněte si naši nabídku v této oblasti nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre