Panattoni Park Cheb

Cheb MAPA Obsazeno

Charakteristika

Těsná blízkost německé dálnice A93

Nejlepší průmyslová zóna střední a východní Evropy 2017

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem moderního parku Panattoni v Chebu

Tento sklad se nachází v oblasti oblíbené automobilkami, jako jsou Volkswagen, BMW, Audi, Porsche nebo Continental, které zde mají své závody. Dopravní spojení zabezpečuje přilehlá dálnice D6 (exit 164) a ve vzdálenosti 29 km německá dálnice A93. Od německých hranic je park vzdálený pouhých 10 minut jízdy. Město Cheb disponuje kvalitní pracovní sílou a silnou podporu investic, se kterou se řadí mezi top 10 měst s nejlepší strategií podpory přímých zahraničních investic ve východní Evropě.

Skvělá vybavenost a dostupnost

Panattoni Park Cheb se chlubí oceněním CIJ Award z roku 2017, která jej označuje za nejlepší průmyslovou zónu ve střední a východní Evropě. Získal také certifikaci BREEAM na úrovni Very Good. Celková plocha 133 495 m2 je plánovaná rozšířit až na 294 519 m2. Haly disponují nakládacími rampami, jeřáby, sprinklerovým systémem, střešními světlíky, udržitelným LED osvětlením i přímými vjezdy. Nosnost podlahy činí 5t/m2 a světlá výška 10 m. Do zóny je zavedena autobusová doprava, která zajišťuje skvělou dopravu (10 min) do centra Chebu. Zde je možný přestup na železniční dopravu.

Nezaujala vás tato nabídka, ale hledáte prostory pro vaše podnikání v Karlovarském kraji? Podívejte se do našeho širokého portfolia nemovitostí.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre