P3 Pilsen Myslinka

Nýřany MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Strategické umístění

Špičkové vybavení prostor

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
E 29 625 m2 K dispozici za 9 měsíců
D 8 796 m2 Dostupnost od 01.07.2024
C 8 796 m2 Dostupnost od 01.07.2024

Pronájem průmyslového parku P3 Pilsen Myslinka

Průmyslový park P3 Plzeň Myslinka se nachází v severní části Plzně, pouhých 3 km od exitu 93 na dálnici D5, propojující Prahu, Plzeň a Německo. Toto strategické umístění umožňuje snadnou dostupnost pro kamiony a další nákladní dopravu. Pro zaměstnance dojíždějící městskou hromadnou dopravou je k dispozici autobusová zastávka přímo u areálu. Lokalita se nachází 17 km od centra Plzně.

Prostory vhodné pro skladování a lehkou výrobu

Technické specifikace areálu jsou na velmi vysoké úrovni. Světlá výška prostor je 10 m. Podlahy mají nosnost až 5 t / m2. Hydraulické můstky a přímé vjezdy usnadňují manipulaci s náklady. Kanceláře, sociální zařízení a showroomy je možné flexibilně upravit podle požadavků klientů. Budova také disponuje dostatečným počtem manipulačních a parkovacích ploch. Instalované sprinklery a LED osvětlení zvyšují bezpečnost a úspornost nákladů.

Další průmyslové parky k pronájmu

V případě, že se P3 Pilsen Myslinka nezdá být tou pravou volbou, nabízíme mnoho dalších skladových a výrobních hal v Plzeňském kraji. Stačí nám zanechat kontakt a my vám rádi pomůžeme najít ideální prostor pro vaši firmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre