P3 Olomouc

Olomouc MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Výborná viditelnost z komunikace

Existující objekty i nová výstavba

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
OL - A 1 2 132 m2 Nyní k dispozici
OL - A 1 368 m2 Nyní k dispozici

Sklad k pronájmu v P3 Olomouc

P3 Olomouc těží z oblíbené lokality střední Moravy a nachází se v městské části Olomouc – Nemilany, hned vedle dálnice D35 na exitu 272. Dálnice D35 představuje tzv. severní páteřní trasu spojující Čechy a Moravu. Park je dále napojen na rychlostní komunikaci R46 na Brno (75 km) a dálnici D1 na Ostravu (95 km). Z centra města Olomouc je park snadno dostupný hromadnou dopravou. V blízkosti areálu se nachází železniční stanice, která leží na trati Olomouc – Prostějov – Brno. Park má strategickou lokaci díky přímému napojení na dálnici D35, centru města Olomouc vzdálenému 4 km a skvělé dostupnosti MHD.

Skladové, výrobní a logistické prostory třídy A k pronájmu

Průmyslový park poskytuje k pronájmu skladové, výrobní a logistické prostory třídy A. Areál P3 Olomouc tvoří čtyři průmyslové haly o celkové užitné ploše 34 000 m2. Park nabízí možnost pronájmu klimatizovaných kancelářských prostor (289 m2) v prvním patře se třemi parkovacími místy pro návštěvníky. Skladové prostory mají světlou výšku 3 m, nosnost podlahy 5 t/M2, nakládací plochu 30 m – 35 m, čtyři nakládací rampy pro dodávky, jednu nakládací rampu pro kamiony, jeden přímý vjezd do skladu a jedno parkovací místo pro kamiony.

Nezaujala vás tato nabídka? Prohlédněte si další nemovitosti k pronájmu v okolí Olomouce nebo nám zanechte kontakt a naši experti pro vás najdou to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre