P3 Mladá Boleslav

Mladá Boleslav MAPA Obsazeno

Charakteristika

Přímo vedle závodu Škoda Auto

Výborné napojení MHD

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladů v areálu P3 Mladá Boleslav

Park je situován přímo v Mladé Boleslavi v průmyslové zóně Plazy u výrobního závodu Škoda Auto. V těsné blízkosti se nachází dálnice D10 (exit 44), která spojuje Prahu s Německem. Díky strategické lokalitě a blízkosti automobilového výrobce je park předurčen pro dodavatele a logistické společnosti zaměřené na automobilový průmysl. Automotive dodavatelé také tvoří většinu nájemců parku.

Bezproblémové spojení s Mladou Boleslaví zajišťují pravidelné autobusové linky. V této průmyslové zóně se nachází oblíbené nákupní centrum Olympia.

Flexibilní prostory na míru klientovi

Park se skládá ze čtyřech budov o celkové rozloze přes 39 000 m2. Vysoký technický standard hal zaručuje bezproblémové přizpůsobení hal na míru klientovi. P3 Mladá Boleslav nabízí standardy jako je čistá výška 10 m, nosnost podlah 5 t/m2 a velké množství doků, ramp pro boční nakládání, přímé vjezdy, sprinklery a kancelářské vestavky na míru.

Park P3 Mladá Boleslav nenabízí řešení pro vaši společnost? Neváhejte nás kontaktovat, nebo se podívejte na další sklady k pronájmu v Mladé Boleslavi.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre