P3 Lovosice

Lovosice MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Možnost výstavby na míru

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
B3 6 418 m2 Nyní k dispozici
C 16 500 m2 Dostupnost od 01.07.2024

Pronájem skladů a výrobních prostor v P3 Parku v Lovosicích

Park je strategicky umístěn v blízkosti exitu č. 45 dálnice D8 spojující Prahu (45 km) - Drážďany (85 km) - Lipsko (190 km). Lokalita je také nabízí velmi dobré dopravní spojení městskou hromadnou dopravou – autobusem, vlakem; snadné napojení na železniční trať, ale i říční spojení. Areál leží v blízkosti Německa pouhých 30 minut jízdy od Prahy. Atraktivitě parku nahrává i potenciál nedalekého železničního překladiště a také přístav na řece Labe. Region disponuje dostatkem kvalifikované pracovní síly.

Flexibilní prostory v moderním průmyslovém parku

Nabízíme možnost pronájmu jednotek od 5 000 m2. Prostory disponují světlou výškou 6-10 m, nakládacími rampami s vyrovnávacími můstky, přímým vjezdem, sprinklerovým systémem, nosností podlah 5 t/m2, možností cross dock, modulací sloupů 24 x 12 m, vytápěnými infrazářiči, manipulační plochou a flexibilními kancelářskými prostory. Prostory lze uzpůsobit potřebám klienta.

P3 Park Lovosice vás nezaujal? Podívejte se na další sklady a výrobní haly k pronájmu, které nabízíme v Ústeckém kraji nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomohou s hledám prostor dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre