Ostrava Logistics Park

Ostrava MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Dostatečné množství parkovacích míst

jednotka ke krátkodobému nájmu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
DC2 B 13 465 m2 Nyní k dispozici

Pronájem prostor v Ostrava Logistics Park

Logistický Park Ostrava se nachází 14 km od centra města, na západní hranici Ostravy. Park je situován mezi dálnicí D47 (nyní ve výstavbě) a ostravským městským silničním obchvatem, zhruba 20 km od mezinárodního Letiště Ostrava. Místo má dobré napojení na síť veřejné dopravy díky přilehlé silnici 1. třídy č. 47, která je zároveň trasou linek městské hromadné dopravy. Celý park je strategicky umístěn na hlavních evropských transportních koridorech (Ten-T Baltic-Adriatic a Rhine-Danube) v těsné blízkosti dálnice D1, což zajišťuje rychlou a přímou distribuci na lokální i mezinárodní trhy. Výhodou je i sousedství kampusu Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Díky tramvajové a autobusové zastávce je zajištěna výborná dostupnost parku městskou hromadnou dopravou, což ocení především zaměstnanci parku. Celý park je oplocen a pod nepřetržitým dohledem ostrahy i kamerového systému, což zaručuje maximální ochranu osob i majetku nájemců. Strategická poloha parku v rámci velkého správního a výrobního centra severovýchodní části České republiky dále umožňuje poskytování logistických služeb na severu Slovenska a na jihu Polska.

Prostory vhodné pro logistiku a distribuci

Ve dvou protilehlých budovách je k dispozici celkem 65 000 m² skladovacích a kancelářských ploch, které lze využít od lehké výroby až po nejrůznější logistické či distribuční účely. Budovy splňují veškeré požadavky na moderní skladovací zařízení a nabídnou ideální podmínky pro vnitrostátní i mezinárodní distribuci. Prostory jsou vhodné pro služby s přidanou hodnotou a možnost chlazeného a mraženého skladování

Nezaujala vás tato nabídka? Prohlédněte si další nemovitosti k pronájmu v okolí Ostravy nebo nám zanechte kontakt a naši experti pro vás najdou to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre