Nord Park Prague

Praha 9 MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Areál přímo u dálnice D10

Dostupnost MHD

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
13 2 200 m2 K dispozici za 9 měsíců
14 2 200 m2 K dispozici za 9 měsíců
12 3 300 m2 Nyní k dispozici
10 10 000 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronajměte si moderní průmyslový areál NordPark Prague

Areál Nordpark leží na severovýchodním okraji Prahy, přímo na sjezdu D10 E55 (exit 3). Díky této strategické poloze zajišťuje skvělou dostupnost ze všech směrů pro automobily, a i zaměstnance dojíždějící pomocí MHD. Autobusová zastávka hromadné dopravy se nachází v těsné blízkosti areálu a spojuje Nordpark se stanicí metra a s autobusovým terminálem na Černém Mostě. V rámci objektu je dostatek parkovacích míst pro osobní i nákladní automobily.

Budovy s nejvyšším hodnocením energetické úspornosti

Prostory k pronájmu jsou k dispozici ve velikosti od 350 m2 a jsou vhodné především pro služby, servis či vývoj. Součástí budov jsou i kancelářské prostory s klimatizací, zastíněním a úsporným vytápěním. Příjezdové trasy i komunikace v parku jsou přizpůsobeny pro bezproblémový a bezpečný provoz osobní i nákladní dopravy.

Flexibilní možnost úprav dle potřeb nájemce

Samozřejmostí je možnost úpravy prostor dle požadavků a potřeb klienta. Výhodou je nejvyšší kvalita prostor v oblasti energetické náročnosti a udržitelnosti a možnost budoucí expanze.

Veškerá občanská vybavenost v okolí objektu

Areál se nachází v blízkosti Horních Počernic, kde zaměstnanci najdou veškerou občanskou vybavenost. Nedaleké Centrum Černý Most zajišťuje nepřeberné množství obchodů a služeb.

Širší nabídka komerčních prostor k pronájmu

Hledáte jiné prostory pro vaše podnikání? Prohlédněte si nabídku prostor k pronájmu v okolí Prahy nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre