Logport Kladno

Kladno MAPA Obsazeno

Charakteristika

Solární panely na střeše budov

Práce s dešťovou vodou

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronajměte si moderní průmyslové prostory Logport Kladno

Logport je průmyslový areál o rozloze 14 000 m2, který byl vybudován na místě brownfieldu bývalého areálu Poldi Kladno. Nový, moderní park se nachází na severu Kladna, v blízkosti hlavního města Prahy v lokalitě s velkým potenciálem pro rozvoj průmyslových staveb v tomto regionu. Strategická poloha zajišťuje snadné napojení na dálnici D7 vedoucí do Chomutova a k hranicím s Německem. Centrum Prahy je ve vzdálenosti 30 minut jízdy autem. Mezinárodní letiště Václava Havla je pouze 15 minut jízdy z místa.

Strategická poloha objektu

Výhodou je i snadná dostupnost pomocí MHD pro zaměstnance z Kladna či z Prahy. V okolí objektu je dostatek zeleně a parkovacích míst i s nabíječkou pro elektromobily. Lokalita Kladna zaručuje dostatek kvalifikované pracovní síly.

Moderní výrobně-skladovací hala

Moderní výrobně-skladovací hala byla projektována s důrazem na ekologii a šetrnost k životnímu prostředí. Budovy mají zelené fasády, solární panely na střeše a využívají dešťovou vodu. Tyto systémy obnovitelných zdrojů energie se zasazují o nízké provozní náklady. Projekt byl oceněn zeleným certifikátem BREEAM.

Flexibilní komerční prostory k pronájmu

Komerční prostory lze využít pro skladování, výrobu, ale i jako showroomy a kanceláře. Výhodou je flexibilní možnost úprav dle požadavků klienta.

Širší nabídka průmyslových prostor k pronájmu

Hledáte jiné výrobní či skladovací prostory k pronájmu? Prohlédněte si naši nabídku prostor v okolí Prahy nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru vašemu podnikání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre