Logistický areál Vídenská Brno

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Prostory v atraktivní lokalitě ihned k pronájmu

Je možná smlouva na dobu neurčitou

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa

Pronájem skladu v logistický areálu Vídeňská Brno

Nabízíme existující skladové prostory na prestižní adrese ul. Vídeňská v Brně. V blízkosti areálu jsou zastávky MHD a ve vzdálenosti 1 km se nachází rychlostní silnice Brno-Vídeň. Nedaleko areálu je také situován exitu 194 na dálnici D1. Areál je strategicky umístěn v těsné blízkosti nájezdu na dálnici D1, D2 a rychlostní komunikace na Vídeň (Praha 180 km, Ostrava 170 km, Bratislava 120 km, Vídeň 130 km, Budapešť 290 km).

Velké variabilní komerční prostory

Celková plocha k pronájmu činí 6 500 m2, a je dělitelná na cca 1 900, 2 000 a 2 500 m2. Světlá výška haly je 4,8 m. Administrativní a sociální zázemí se nachází přímo v hale a v sousední administrativní budově. Areál disponuje nakládací rampou a přímým vjezdem. V areálu je dostatek parkovacích míst, možnost zásobování a obsluha areálu kamionovou dopravou. K dispozici je stálá vrátnická služba 24 hodin denně. Objekty jsou vybaveny betonovými podlahami, rozvody elektrické energie a plynu, prosvětlením hal prosklenými světlíky a vytápěním hal samostatně regulovatelnými plynovými ohřívači.

Není tato nabídka dle vašich představ? Prohlédněte si nabídku prostor v Brně nebo nás neváhejte kontaktovat a my vám pomůžeme sehnat prostory podle vašeho přání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre