Logistické Centrum Zlín - Malenovice

Zlín MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

Výborná dostupnost pro nákladní i osobní dopravu

Řešení na klíč dle požadavků klienta

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
SO 003 1 200 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronájem prostor v logistickém centru Zlín – Malenovice

Logistické a administrativní centrum Zlín – Malenovice je strategicky umístěno u hlavní komunikace mezi Zlínem a Otrokovicemi. Tato hlavní komunikace se u Otrokovic napojuje na rychlostní silnici R55, která dále propojuje město Zlín na dálniční síť D1, čímž se výrazně zrychlí dopravní spojení směrem na Brno a Ostravu. Výhodou projektu je výborná dostupnost lokality pro nákladní i osobní dopravu, umístění v dosahu městské hromadné dopravy a v blízkosti železniční tratě Zlín – Otrokovice – Vizovice. Zlínský kraj je díky dálnici D1 propojen s Brnem, Ostravou a Prahou. Hlavní město Praha se nachází ve vzdálenosti 290 km, hlavní město Slovenska – Bratislava cca 150 km a Brno 90 km.

Možnost výstavby jednotek na přání klienta

Logistické centrum je velmi dobře dostupné a nabídne kvalitní prostory vhodné pro skladování a logistiku. Projektové práce mohou být okamžitě zahájeny a jednotky mohou být upraveny na míru nájemci. Projekt má platné uzemní rozhodnutí a stavební povolení a lze zde vybudovat distribuční centrum, showroomy, výdejní sklady nebo prostory pro lehkou výrobu. V logistické zóně je aktuálně postavena hala pro společnosti DHL a PPL, což zde nabízí unikátní příležitost spolupráce pro společnosti s internetovými obchody. S ohledem na platné stavební povolení lze novou halu vystavět cca do 6 měsíců od podpisu budoucí nájemní smlouvy. Jednotlivé skladové a administrativní plochy je možné postavit k pronájmu dle klientova požadavku, a to až do celkové pronajímatelné skladové plochy o rozloze cca 1 400 m2, umístěného na pozemku o celkové výměře 5 000 m2.

Nezaujala vás tato nabídka? Prohlédněte si další nemovitosti k pronájmu v okolí Zlína nebo nám zanechte kontakt a naši experti pro vás najdou to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre