Logistické centrum Přehýšov

Nýřany MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Velké skladové jednotky

Skvělé napojení na dálníci D5

Energetická náročnost B

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Hala A 50 000 m2 K dispozici za 9 měsíců
Hala B 50 000 m2 K dispozici za 9 měsíců
Hala C 30 000 m2 Dostupnost od 30.10.2023

Pronájem prostor pro skladování nebo lehkou výrobu v blízkosti Plzně

Nový developerský projekt Logistické centrum Přehýšov najdete přímo u dálnice D5 (Praha – Plzeň – Rozvadov) na exitu 100, nedaleko obce Přehýšov. Díky blízkosti D5 je park velmi dobře viditelný a přístupný jak pro těžká vozidla, tak pro návštěvníky. Krajské město Plzeň je ve vzdálenost 14 km a zaručuje tak dobrou dostupnost kvalifikované pracovní síly. Svou strategickou lokalitou nedaleko hranic může být park dobrou alternativou pro německé společnosti.

Skladování, logistika, lehká výroba nebo e-commerce

Nový park nabídne tři průmyslové haly o celkové pronajímatelné ploše 130 000 m2. Prostory doporučujeme pro skladování, logistiku, lehkou výrobu nebo e-commerce. Výstavba bude realizovaná na míru dle požadavků budoucího nájemce v kvalitním technickém standardu. Parametry hal jsou standardní: čistá výška 12 m, nosnost podlah 5 t/m2, sprinklery, rastr sloupů 12 x 24 m, přímé vjezdy, můstky, vytápěná hala, optická síť, certifikát BREAM a další.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v Plzeňském kraji nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre