Logistické centrum Jihlava

Jihlava MAPA Obsazeno

Charakteristika

Strategické umístění v blízkosti dálnice D1

MHD i železniční zastávka v místě

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem průmyslových a administrativních prostor u Jihlavy

Administrativní a průmyslové prostory v logistickém centru průmyslové zóny Jihlava – sever. Lokalita se nachází 7 km od centra Jihlavy, asi 500 m od dálnice D1, exit 112 B, směr Havlíčkův Brod. Průmyslová zóna je dobře dostupná pro zaměstnance (MHD a železniční zastávka v místě) i pro osobní a nákladní dopravu. Logistické centrum Jihlava se nachází ve vzdálenosti 88 km od Brna a 130 km od hlavního města Prahy.

Vysoká úroveň vybavenosti a dostupnosti

Moderní a neustále se rozvíjející areál nabízí libovolně dělitelné prostory v základním rozdělení sekcí o výměře 4 000 m2. Tyto je možné dále členit na menší celky, nebo naopak spojit do většího prostoru. Výhodou těchto průmyslových prostor je dostatek nákladových ramp a manipulačních ploch, dostatečná kapacita infrastruktury, moderní sociální zázemí pro zaměstnance, bezproblémový přístup od Jihlavy a dálnice D1, lokalita uprostřed České republiky. Skladové prostory také nabízí kanceláře na míru dle přání klienta, čistou výšku haly 6 m, nosnost podlahy 5 t/m2 a dostatečný počet parkovacích míst.

Není tato nabídka dle vašich představ? Prohlédněte si nabídku dalších skladů a průmyslových prostor na Vysočině nebo nás neváhejte kontaktovat a my vám pomůžeme sehnat prostory podle vašeho přání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre