Letňany Business Park

Praha 9 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Obchodně výrobní jednotky již od 221 m2

Výborně dostupná lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Výborné umístění v centru pražské městské čtvrti Letňany

Letňany Business Park těží ze strategického umístění v samotném centru Letňan, blízkosti metra Letňany trasy C a dalších linek městské hromadné dopravy. Díky tomu nabízí nájemcům přímý přístup k zákazníkům a dobrou dostupnost pro zaměstnance. Areál je vzdálený jen 4 minuty od dálnice D8, 10 minut od Pražského okruhu a komunikací R10 a D11, které umožňují spojení s Mladou Boleslaví, Hradcem Králové, Brnem, Plzní a Karlovými Vary. V těsné blízkosti se nachází letiště Kbely.

Jedinečný multifunkční obchodně výrobní park k pronájmu

Unikátní obchodně výrobní komplex Letňany Business Park se rozkládá na ploše 6,5 hektarů a nabízí 26 000 m2 zastavěné plochy s kompletní infrastrukturou a stravovacím zařízením. Projekt je ideálním řešením pro menší a střední firmy, které ocení kombinované prostory nabízející současně kancelářské zázemí a výrobně skladovací plochy. Prostory je ale vhodné využít i pro showroom nebo prodejní plochu. K pronájmu jsou jednotky od 221 m2 až do 1000 m2. Některé jednotky lze flexibilně spojovat.

Dobře vybavené sklady a výrobní haly

Areál je napojen na veškeré inženýrské sítě a skladovacích prostorech je zajištěn třífázový proud. Dále skladové plochy nabízejí čistou výšku 7,5 m a nosnost podlah 5t/m2. Vstup do skladu je zajištěn elektricky ovládanými sekčními vraty. Velmi dobře vybavené jsou i kancelářské prostory, u kterých lze flexibilně rozvrhnout vnitřní prostory jednotek dle potřeb nájemců. Samozřejmostí areálu je 24/7 CCTV monitorování bezpečnostními kamerami, dostatečné parkovací kapacity a parková úprava zeleně.

Nezaujal vás Letňany Business Park? Podívejte se na další sklady a haly k pronájmu v okolí Prahy nebo ve Středočeském kraji.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre