Košíře výrobní prostory

Praha 5 MAPA Neznámá

Charakteristika

Žádaná lokalita

Dobrá dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Exkluzivní výrobní prostory k pronájmu v žádané lokalitě Praha 5

Praha a její okolí se potýká s nedostatkem skladových a výrobních prostor, přesto vám exkluzivně můžeme nabídnout výrobní prostory v uzavřeném areálu v Košířích, v Praze 5. Velkou výhodou je strategická poloha objektu - dostupnost z centra je nepřekonatelná, jednoduché napojení na městský okruh (3 km) a blízkost mezinárodního letiště Václava Havla. V bezprostřední blízkosti se nacházejí zastávky městské hromadné dopravy – autobusové linky 165 a 265 a tramvajové linky 9, 10 nebo 16.

Hala vhodná pro skladování, e-commerce či lehkou výrobu

Nabízíme k pronájmu výrobní halu s prostory pro skladování o velikosti 7 500 m2 a dalších 500 m2 jsou kanceláře, šatny a sociální zázemí. Přilehlé kanceláře jsou vhodné i pro využití na showroom s přístupem přes recepci. Dostatek parkovacích míst uvnitř areálu samozřejmostí. Pět úrovňových vjezdů s možností vybudování dalších vjezdů dle dohody. Samostatně lze pronajmout další kancelářské a skladovací prostory dle potřeb nájemce. Možnost skladování na venkovní ploše.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v okolí Prahy nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre