Komerční Park Nupaky

Nupaky MAPA Obsazeno

Charakteristika

Blízkost centra Prahy

Dostatek parkovacích míst (6 míst na jednotku)

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Pronajměte si komerční sklad v lokalitě Nupaky u Prahy

Tento komerční park je situován v moderní skladové a obchodní zóně v obci Nupaky u Prahy, která je vzdálena 17 km jihovýchodně od centra hlavního města Praha (20 minut jízdy autem). V bezprostřední blízkosti se nachází dálnice D1 a sjezd č.8 (Čestlice). Komerční park Nupaky tak těží z excelentní polohy v blízkosti hlavního města a napojení na páteřní dálnici D1.

Skladování, lehká výroba, showroomy nebo kanceláře

Nový administrativně skladový objekt Nupaky nabízí skladovací a administrativní (kanceláře, showroomy) prostory o celkové velikosti 4 300 m2. Každá jednotka představuje multifunkční halový prostor, který lze propojit do většího halového celku.

Bezpečný objekt a nůžková rampa

Objekt je ve vysokém standardu: vnitřní světlá výška 5m, podlahy z leštěného betonu s nosností 5t/m2, izolovaná střecha, elektricky ovládaná sekční vrata pro nákladní vozy (3x3m) a vstupní dveře v každé jednotce, vytápění infračervenými zářiči, instalované osvětlení s LED zdroji. Objekt je střežen kamerovým systémem a je oplocený. Kromě přímého vjezdu je k dispozici také nůžková rampa. K výkladkám jsou k dispozici elektrické paletové vozíky s nosností 1,5t.

Komerční park Nupaky nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další nabízené nemovitosti v oblasti Praha Jih – Jihovýchod nebo nám nechte kontakt a my pro vaši firmu najdeme ten nejvhodnější prostor

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre