Jezeřany - Maršovice

Pohořelice MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Dostatek kvalifikované pracovní síly v okolí

V blízkosti rakouských hranic

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Lakovna 1 000 m2 Nyní k dispozici
Výrobní hala 1 700 m2 Nyní k dispozici
Ubytovna/kanceláře 700 m2 Nyní k dispozici

Pronájem průmyslových prostor Jezeřany – Maršovice u Znojma

Průmyslový areál Jezeřany – Maršovice se nachází u Pohořelic v okrese Znojmo. Areál má výbornou dopravní polohu a umožňuje rychlé spojení všemi směry napříč Českou republikou. V okolí je dostatek kvalifikované pracovní síly. Větší město Znojmo leží ve vzdálenosti 10 km a nabízí široké spektrum služeb a občanské vybavenosti. Díky blízkosti hranic s Rakouskem je možné využít také služby a občanskou vybavenost v rakouských městech.

Průmyslové objekty k pronájmu

Areál se skládá ze tří budov – výrobní a skladovací haly o výměře 1 700 m2, budovy o výměře cca 1 000 m2, která momentálně slouží jako lakovna, ale dá se využít i jako sklad, a třetí budovy, která je v rekonstrukci a může být využita jako ubytovna nebo rozšířené kancelářské prostory. Výrobně-skladovací prostory mají světlou výšku 9,5 m a jsou zateplené. Vstup do haly je možný přes prostorná vrata, která jsou umístěna v přední a zadní části budovy. V objektu jsou k dispozici i kancelářské prostory, společné prostory, šatny a jídelna. Areál nabízí možnost odkoupení stávající techniky.

Širší nabídka průmyslových prostor

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud tyto prostory nesplňují vaše očekávání, podívejte se na naši širokou nabídku skladových a výrobních prostor k pronájmu, které nabízíme v Jihomoravském kraji.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre