Industry park Rousínov

Rousínov MAPA Obsazeno

Charakteristika

Ihned dostupné skladové/výrobní prostory

střežený areál přístupný 24/7

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa

Pronájem skladu nebo výrobních prostor v Rousínově

Nabízíme k pronájmu skladové a výrobní prostory v průmyslové zóně Rousínov, která se nachází ve vzdálenosti 2,5 km od dálnice D1. Jihomoravská metropole Brno je ve vzdálenosti 20 km, Ostrava 140 km a Zlín 75 km. Napojení na dálnici D1 umožňuje i snadné spojení s okolními státy: Polskem, Slovenskem a Rakouskem.

Moderní haly v objektu bývalé nábytkárny

Původní průmyslový objekt nábytkárny Rousínov prošel v letech 2017-2021 rozsáhlou rekonstrukcí. V parku je možné pronajmout stávající prostory v budově třídy B. Objekt je členěn na 22 lodí. Každá loď má 1 134 m2. Prostory je možnou upravovat dle požadavků nájemců.

V roce 2022 bude zahájena výstavba čtyř moderních hal o celkové výměře 6 000 m2. Prostory budou k dispozici od 3Q 2022.

Areál nabízí veškeré inženýrské sítě, hlídané parkoviště s kapacitou 70 míst, dostatek venkovní manipulační plochy pro vykládku i nákladu, výbornou dostupnost pro zaměstnance vlakem i autobusem, přístupnost areálu 24/7, plynofikaci středotlakým vnitroareálovým plynovodem.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v Jihomoravském kraji nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre