Industrialní Park Hradec Králové

Hradec Králové MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Střežený areál

Strategické umístění

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Vlečka
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Hall 3 7 600 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladu v průmyslovém parku Hradec Králové

p>Hala je situována přímo u silnice I/33 na Náchod (Královehradecký kraj) a rychlostní komunikaci I/35 vedoucí z Libereckého kraje do Moravskoslezského. Nedaleko se nachází také dálnice D11, která je součástí mezinárodní trasy E67 vedoucí z Prahy do Helsinek. Zastávka autobusu a vlak jsou v těsné blízkosti.

Plocha a parametry dvou částí jedné haly

Hala o celkové ploše 7 000 m2 je rozdělena do dvou částí. Hlavní hala má následující rozměry: plocha 5 000 m2, délka 193 m, šířka 26,6 m (volná průjezdná šířka 21,9 m), výška 23,2 m. Vedlejší hala: plocha 2000 m2, délka 120 m, šířka 11,8 m, výška 10 m.

Střežený areál s bezproblémovým příjezdem

Obě haly mají přímý vjezd v čelních stěnách, bezproblémový příjezd pro kamiony, elektronické zabezpečení s připojením na PCO. Haly jsou dále vybaveny novou bezprašnou podlahou z drátkobetonu (únosnost 5t/m2), nová střecha s tepelnou izolací, rekonstruovaný a zateplený obvodový plášť. Celý areál je oplocený a střežený.

Industriální Park Hradec Králové neodpovídá vašim požadavkům? Podívejte se na naši širokou nabídku komerčních nemovitostí v Královehradeckém kraji.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre