Hoya Ostrava

Ostrava MAPA Neznámá

Charakteristika

Strategické umístění nedaleko D1

Unikátní příležitost pro vybudování distribučního centra

Energetická náročnost G

Pronájem skladů a výrobních prostor v lokalitě Ostrava-Svinov

Logistické a administrativní centrum Hoya Ostrava je strategicky situováno v širším centru města Ostravy. Nedaleko areálu je dálnice D1 a hlavní ulice 28.října. Projekt vyniká výbornou dostupností lokality pro nákladní i osobní dopravu, umístěním v dosahu MHD a blízkostí k železniční stanici Ostrava-Svinov. Areál nabízí i výtečnou občanskou vybavenost díky nedalekému supermarketu Tesco, obchodnímu centru Galerie a několika dalšími prodejnami – Mountfield, Lidl nebo Autosalon Škoda.

Prostory vhodné pro distribuční centrum, výdejní sklady nebo průmyslovou výrobu

V této lokalitě lze vybudovat distribuční centrum, výdejní sklady nebo prostory pro průmyslovou výrobu. Společnosti DHL a PPL patří mezi nájemce areálu a díky tomu se budoucím nájemcům nabízí unikátní příležitost spolupráce pro společnosti s internetovými obchody. Skladové prostory k pronájmu lze vybudovat cca do 6 měsíců od podpisu smlouvy dle požadavků nájemce.

Nenaplnily tyto prostory vaše očekávání? Prohlédněte si sklady k pronájmu v okolí nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre