Hala Drnovice

Vyškov MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Výborný poměr cena a užitné vlastnosti

Objekt je přístupný pro kamiony

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem prostor v hale Drnovice

Drnovice jsou obec Jihomoravského kraje ležící asi 2 km západně od Vyškova. Areál leží u silnice II/379, která spojuje regionální střediska Velkou Bíteš, Tišnov, Blansko a Vyškov. Nejbližším městem nad 100 000 obyvatel je Brno ve vzdálenosti cca 30 km.

Zateplená a skladová výrobní hala

Areál Drnovice se skládá ze zateplené skladové a výrobní haly, administrativní budovy a části areálu o celkové ploše 1 430 m2. Přístup do haly je zajištěn přes rampu s možností sklopení nájezdu i pro nižší automobily. Šířka rampy je 7 metrů a je tedy vhodná pro vykládku z nákladních automobilů. Součástí rampy jsou také 1x plechová vrata (v. 3,2 x š. 3 m) a 1x plastové dveře (v. 2,15 x š.1,5 m). Přímý vjezd je zajištěn přes sekční vrata s dveřmi (v. 2,8 x š. 3 m). Hala disponuje světlou výškou 7 metrů (při okraji 4 m), vysoko zátěžovou bezprašnou podlahou (dlažba teraco), vytápěním plynovými saharami (30 kW) a elektronickým požárním systémem. Sociální zázemí a kanceláře jsou přímo v budově. Kancelářské prostory a dostatečně velké sociální zázemí jsou přímo spojené se skladovou halou.

Nenaplňuje Hala Drnovice vaši představu? Podívejte se i na naše další nabídky prostor v okolí nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre