H-Park Brno

Brno MAPA Obsazeno

Charakteristika

Koncept malých jednotek

Vhodné pro showroom, demo centrum

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Pronájem skladů a výrobních prostor H-Park Brno

H-Park Brno leží v těsné blízkosti sjezdu z páteřní dálnice D1 a zároveň téměř přímo v centru Brna. Výhodou parku je snadno dostupná veřejná doprava, městské centrum vzdálené 3 km, letiště Brno 11 km daleko a hlavní město Praha ve vzdálenosti 205 km. Oblast Brna nabízí dobré podmínky pro zásobování Slovenska, Rakouska a Česka. Benefitem je i lehká dostupnost vysokorychlostní železniční tratě.

Mix obchodních, skladových a kancelářských prostor

H-Park Heršpická Brno se nachází v blízkosti centra Brna a nabízí vhodné podmínky pro mix obchodních, skladových a kancelářských prostor. Projekt komerčních ploch o celkové podlažní ploše 8 000 m2 je ideálním místem pro umístění maloobchodních či velkoobchodních prodejen, pro autosalon, vzorkovny a kanceláře se skladovými prostory. Výhodná lokalita navazuje na rozrůstající se komerční zónu v Heršpické ulici a je skvělou variantou pro klienty, kteří upřednostňují prostory v dosahu městského centra s dobrou viditelností provozovny. Nabízíme možnost kanceláří na míru dle přání klienta. Areál poskytne jednotky od 370 m2 a disponuje čistou výškou haly 7 m, nakládací rampou, nosností podlah 5 t/m2 a dostatečným počtem parkovacích míst.

V případě, že nabídka nevyhovuje vašim potřebám, neváhejte nás kontaktovat, a my se pokusíme najít jiné prostory, které pro vás budou vyhovující.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre