Goodman Chrášťany

Chrášťany MAPA Obsazeno

Charakteristika

Perfektní napojení na Prahu

Výstavba na míru

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Pronájem strategicky umístěných skladů GLP Chrášťany

Sklad a výrobní prostory v budově GLP Chrášťany leží na Praze Západ. Výhodná poloha díky blízkosti hlavního města a dálnicím D5, D6 a D7 zajišťuje strategické umístění. Park má přímé napojení na Pražský okruh s přímý napojením na Německo, díky kterému je ideálním místem pro spojení do západní Evropy. Skvělá lokalita umožňuje rychlé spojení do centra Prahy (13 km), ale i snadné napojení na komunikace do Brna (218 km), německého města Norimberk (294 km) či Mnichov (369 km) nebo rakouské Vídně (361 km). Velkou výhodou je také vzdálenost stanice metra B Zličín pouhé 3 minuty autobusem MHD.

Sklady a výrobní prostory na míru

Sklady mají světlou výšku 10 m, detektory kouře, požární hlásič i sprinklerový systém. Na každých 850 m2 jsou elektrická dokovací vrata o velikosti 3 x 3 m, na každých 5000 m2 je jeden přímý vjezd: vrata 4 x 4,5 m, nadstandardní nosnost podlah 6 t/m2, LED osvětlení a BREEAM certifikaci.

Nenaplnily tyto skladovací a výrobní prostory vaše očekávání? Prohlédněte si sklady k pronájmu v oblasti Praha-západ nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre