Skladové prostory Emporium Ruzyne

Praha 6 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Výše nájmu

Dobrá dostupnost MHD

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladů v zavedeném průmyslovém areálu v Praze Ruzyni

Skladové prostory Emporium Ruzyně se vyznačují špičkovou dopravní dostupnosti. Areál se nachází v blízkosti Pražského okruhu, Evropské ulice, dálnice D5 (Praha – Plzeň) a jen 5 minut cesty od Letiště Václava Havla. Nedaleký dálniční obchvat umožňuje rychlé spojení s dalšími významnými komunikacemi všemu směry, napříč Českou republikou a střední Evropou. Výhodou areálu je i výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – zastávka tramvaje je v docházkové vzdálenosti a jen dvě zastávky od areálu je metro linky A.

Příznivé, flexibilní nájemní podmínky pro začínající firmy

Modernizovaný areál bychom zejména doporučili menším či začínajícím firmám, které ocení příznivé nájemní podmínky. Mezi hlavní přednost skladových prostor Emporium patří: 24/7 ostraha, CCTV, světlá výška 6,5 m, přístup do skladů přes nakládací rampu, flexibilní prostory kanceláří, dostatek parkovacích míst, topení zajišťuje centrální plynový kotel, osvětlení zářivkami. Areál se postupně modernizuje.

Další sklady k pronájmu v Praze

Podívejte se na nabídku skladů k pronájmu v Praze. Neváhejte se obrátit na naše experty, kteří pro vaši firmu najdou ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre