Dyjská Hall Hard

Praha 9 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Ideální prostor pro showroom a prodejnu

Kompletně zrekonstruovaná a zateplená budova

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Pronájem prostor v Hall Hard v Praze 9

Prostory se nachází v Praze v Čakovicích nedaleko významného severo-jižního panevropského koridoru, dálnice E55/D8, která spojuje Prahu a Drážďany. Dálnice D8 vede od Prahy severoseverozápadním směrem přes Lovosice a Ústí nad Labem ke státní hranici Česko/Německo (Krásný Les/Breitenau), kde se volně napojuje na německou dálnici A17.

Ideální prostor pro showroom a prodejnu

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory o celkové výměře 525 m2 vhodné pro showroom a prodejnu. Prostory jsou rozděleny v poměru 427 m2 - 1.NP, 98 m2 - 2.NP. Součástí prostor jsou kanceláře se sociálním zázemím a kuchyňkou. Jedná se o kompletně zrekonstruovanou a zateplenou budovu. Povrchem podlah je dlažba. Při rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitu prostředí, dále pak na architektonickou čistotu tak, aby budova korespondovala se soudobými požadavky, včetně úspor energií, při respektování původního architektonického záměru. Platba elektrické energie a vody je dle skutečné spotřeby, topení poměrně dle m2. Výhodou je bezproblémové parkování před budovou na obecní komunikaci a dostatek manipulačních ploch.

Nezaujala vás tato nabídka těchto prostor? Podívejte se na naši nabídku dalších prostorů pro vaše podnikání v této oblasti nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomůžou s výběrem ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre