Demaco Kolín

Kolín MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

V blízkosti hlavního nádraží

Vynikající technický standard

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
A 6 000 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronajměte si prostory v průmyslovém parku Demaco v Kolíně

Průmyslový park Demaco je strategicky situován v blízkosti hlavního nádraží v Kolíně. Tato poloha v srdci Středočeského kraje a v blízkosti dálnice D11 nabízí snadné a rychlé spojení s Prahou (60 km) i s Hradcem Králové (60 km). Výhodou parku je i jeho vlastní vlečka a snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou. Autobusové a vlakové nádraží Kolín leží v těsné blízkosti areálu. K dipozici je pro nájemce i dostatek parkovacích míst.

Špičkové průmyslové prostory k pronájmu již od 1 200 m2

Park nabízí až 6 000 m2 prostor k pronájmu. Prostory lze dělit na menší jednotky o rozloze cca 1 200 m2. DMC Kolín je situován v rekonstruovaném areálu na původním místě továrny Frigea, která byla známá pro výrobu klimatizačních jednotek.

Haly vynikajícího technického standardu

Prostory jsou vhodné především pro lehkou výrobu a skladování. Park je vybaven trafostanicí a elektrickými a plynovými rozvody. Samozřejmostí je dostatečná manipulační plocha pro kamiony, nakládací rampy a přímé vjezdy do hal, které mají světlou výšku prostor 10 m a nosnost podlahy 5 t / m2.

Další průmyslové prostory k pronájmu

Není tato nabídka dle vašich představ? Prohlédněte si nabídku dalších průmyslových prostor ve Středočeském kraji nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru vašim požadavkům.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre