CTPark Chrastava

Chrastava MAPA Obsazeno

Charakteristika

V blízkosti německých a polských hranic

Moderní skladové prostory

Energetická náročnost G

Pronájem moderního průmyslového areálu CTPark Chrastava u Liberce

CTPark Chrastava se nachází výhodně v blízkosti hranic s Německem a Polskem. Díky své poloze u Chrastavy, pouhých deset minut severně od Liberce a v těsné blízkosti rychlostní silnice Praha – Drážďany, je tento park skvěle dostupný pro jakoukoli činnost. Další výhodou je dálnice D10, která zajišťuje snadné spojení s Prahou a Mladou Boleslaví. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Flexibilní prostory vhodné pro skladování a lehkou výrobu

Park je ideálním místem pro firmy, které hledají flexibilní a efektivně rozvržené prostory pro skladování, lehkou výrobu, montáž a doprovodné administrativní činnosti. Haly disponují přímými vjezdy.

19 300 m2 plochy k pronájmu

Moderní prostory v parku mohou být uzpůsobeny na míru podle požadavků nájemce. K dispozici je jednotka o rozloze 19 300 m2. Jednotka vysokého standardu je vhodná pro skladování, logistiku i lehkou výrobu. Celková plocha parku činí 21 000 m2.

Další skladové a výrobní prostory k pronájmu

V případě, že se CTPark Chrastava nezdá být tou pravou volbou, nabízíme mnoho dalších skladových a výrobních hal v Libereckém kraji. Stačí nám zanechat kontakt a my vám rádi pomůžeme najít ideální prostor pro vaši firmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre