CTPark Ostrava

Ostrava MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Blízkost města Ostrava

Kvalifikovaná pracovní síla

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
O11 B 1 747 m2 Nyní k dispozici
O3 extension 11 383 m2 K dispozici za 18 – 24 měsíců
O6 B 3 026 m2 Nyní k dispozici
O10 B 4 890 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladů v CTParku Ostrava

CTPark Ostrava se nachází na prominentním místě jižní Ostravy, přímo na okraji čtyřproudové silnice do Frýdku-Místku, pouze 10 minut od centra města a jen 20 km od výrobního závodu Hyundai v Nošovicích. Areál má přímé napojení na dálnici vedoucí do Brna a do Polska. Tato oblast disponuje velkým množstvím kvalifikovaných pracovních sil. Výhodou parku je 15 km vzdálené Letiště Leoše Janáčka v Ostravě, 20 km vzdálené hranice s Polskem či 60 km vzdálené slovenské hranice.

Pronájem skladů a výrobních prostor

Prostory CTParku Ostrava jsou vhodné pro skladování, distribuci a lehkou výrobu. Všechny jednotky disponují hydraulickými můstky pro TIR a úrovňovými vjezdy. Haly jsou temperovány a zabezpečeny EPS, EHS. K dispozici jsou i kanceláře. Sklady poskytují flexibilní možnosti manipulační plochy, 8-10,5 m čistou výšku, energeticky-efektivní LED systémy osvětlení ve skladu/oblasti výroby, sprinkler systém ve skladu/oblasti výroby, ohnivzdorný, vysoko nosný betonový rám, ohnivzdorné tepelně izolační fasádní systémy a střešní krytiny, skladové/výrobní a kancelářské prostory na míru, výtahy a nákladové rampy a design a konstrukce třídy A. Jednotky i kancelářské zázemí je možné upravit na míru dle požadavků klienta.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud CTPark Ostrava nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v této lokalitě nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre