CTPark Nový Jičín

Nový Jičín MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Unikátní lokalita

Výstavba na míru

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
NJ5.B 1 203 m2 Nyní k dispozici
NJ1.2 4 800 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladů a výrobních prostor v CTParku Nový Jičín

Dobře dostupný CTPark Nový Jičín je situován 30 km od Ostravy a profituje z přímého napojení na rychlostní komunikaci R48 (8 km od exitu č. 30), která spojuje Bělotín, Nový Jičín, Frýdek-Místek a Český Těšín. Park těží z vynikající dopravní dostupnosti na dálnici D1 a další důležité evropské dopravní tepny na Slovensko, ale i do Polska, Rakouska, Německa a ostatních zemí. Výhodou je i nedaleké mezinárodní letiště Ostrava.

Vysoce kvalitní a moderní prostory typu A

K pronájmu nabízíme moderní halu pro různorodé podnikatelské záměry. Park představuje ideální řešení pro společnosti zabývající se high-tech výrobou, skladováním nebo pro dodavatele do automobilového průmyslu. V parku jsou k dispozici velké skladové prostory a pozemky k expanzi. Budoucí nájemci mohou využívat benefitů ve formě nízkých nákladů na provoz a zaměstnance, dostupnosti kvalifikované pracovní síly, kvalitní infrastruktury a dostatečně velkých pozemků pro další rozšíření obchodní činnosti. Komplex také disponuje výhodami v podobě správy areálu, dostatku parkovacích míst a nepřetržité ostrahy. Prostory mají bezprašné podlahy s nosností 5 t/m2, rastr sloupů 12x24 m, světlou výšku prostor 10 m, hydraulické můstky, přímé vjezdy, kanceláře, sociální zázemí, dostatečnou manipulační i parkovací plochou u budovy, sprinklery a LED osvětlení.

Nemáte zájem o tuto nabídku? Podívejte se na nabídku skladů v okolí Nového Jičína nebo nám zanechte kontakt a my vám rádi vytipujeme vhodné sklady dle vašich požadavků a zpracujeme nabídku na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre