CTPark Nošovice

Nošovice MAPA Obsazeno

Charakteristika

Blízko závodu Hyundai Nošovice

Výstavba na míru

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Sklady k pronájmu v CTPark Nošovice

CTPark Nošovice se nachází nedaleko automobilky Hyundai a dálnice D56, jen 30 km od Ostravy. Moderní areál leží na hlavní tepně spojující Ostravu se slovenskými (44 km) i polskými hranicemi (19 km). Díky blízkosti automobilky Hyundai může být park velmi zajímavou volbou pro dodavatele z oblasti Automotive. Výhodou areálu je i velmi dobrá občanská dostupnost. Zastávka autobusu je vzdálená cca 300 m, železniční stanice necelé 2 km.

Ideální prostory pro skladování, výrobu i logistiku

Pronájem skladů a výrobních hal Nošovice může být využit pro skladování, výrobu i logistiku. Park nabízí kvalitní moderní prostory v rámci jedné haly. Prostory disponují flexibilní možností manipulační plochy, čistou výškou 8 – 10,5 m, energeticky-efektivními LED systémy osvětlení, sprinkler systémy, ohnivzdorným, vysoko nosným betonovým rámem, ohnivzdornými tepelně-izolačními fasádními systémy a střešními krytinami, výtahy a nákladovými rampami a designem a konstrukcí třídy A.

Není CTPark Nošovice to, co hledáte? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre