CTPark Modřice

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Výrobně skladová zóna pozostávající z budov standardu A-class.

Prověřená lokalita, v blízkosti R52

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladů a výrobních prostor CTPark Modřice

CTPark Modřice se strategicky nachází 5 km jižně od Brna na silnici E461 do Vídně. Oblast na okraji Brna nabízí dobré podmínky pro zásobování Slovenska, Rakouska a Česka. Tato prověřená lokalita, v blízkosti dálnice D52, začíná u Rajhradu a po 17 kilometrech končí u Pohořelic. Park je situován v blízkosti centra Brna a dálnice D1 a nabízí dobré spojení městskou hromadnou dopravou. Výhodou je i snadná dostupnost mezinárodního letiště v Brně a vysokorychlostní železniční tratě.

Moderní, nadstandardně vybavené skladové prostory vhodné pro logistiku i lehkou výrobu

CTPark Modřice nabízí moderní skladové prostory vhodné pro logistiku i lehkou výrobu. Jedná se o skvěle vybavené jednotky ve vysokém standardu. K dispozici je jednotka o velikosti 10 358 m2.

Prostory mají flexibilní možnosti manipulační plochy, 10,5 m čistou výšku, energeticky-efektivní LED systémy osvětlení, sprinkler systém, ohnivzdorný, vysoko nosný betonový rám, ohnivzdorné tepelně izolační fasádní systémy a střešní krytiny, skladové/výrobní a kancelářské prostory na míru, můstky a nákladové rampy 1/1000 m2 a design a konstrukce třídy A.

Nesplňuje CTPark Modřice vaše představy? Neváhejte si prohlédnout i naše další nabídky v okolí Brna nebo se na nás obraťte a my vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení na míru a pokusíme se vyjednat zajímavé nájemní podmínky.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre