CTPark Karviná

Karviná MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Blízkost města Ostrava

Kvalifikovaná pracovní síla

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
KRN3 10 446 m2 K dispozici za 12 měsíců

Pronájem skladů a výrobních prostor v CTParku v Karviné

Tento moderní park v zavedené průmyslové zóně leží pouze 10 km od hranic s Polskem a 30 km od Ostravy. Výhodou areálu je i nedaleké ostravské letiště a 8 univerzit v okolí, které zajistí dostatek kvalifikované pracovní síly. Park je vhodný pro společnosti zabývající se výrobou špičkových technologií, zkušebních zařízení a automobilových dodavatelských řetězců. Strategické umístění areálu CTParku nabízí snadné spojení s Ostravou (30 km) či se slovenskými hranicemi (60 km).

Moderní skladové či výrobní a kancelářské prostory

Skladové prostory disponují flexibilní možností manipulační plochy, 8-10,5 m čistou výškou, energeticky-efektivním LED systémem osvětlení ve skladu/oblasti výroby, sprinkler systémem ve skladu/oblasti výroby, ohnivzdorným, vysoko nosným betonovým rámem, výtahy a nákladovými rampami. Skladové či výrobní a kancelářské prostory mohou být upraveny na míru klientům.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud CTPark Karviná nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v okolí Karviné nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre