CTPark Humpolec II

Humpolec MAPA Obsazeno

Charakteristika

Strategická poloha v srdci Čech, výborná dostupnost

70 km k TPCA v Kolíně, přístup k dálnici D1

Energetická náročnost G

Pronájem skladu nebo výrobních proctor v CTParku Humpolec II

CTPark Humpolec II leží v geografickém středu České republiky a je strategicky umístěn u dálnice D1, na půli cesty mezi Prahou a Brnem. CTPark Humpolec II je vzdálen 70 km od TMMCZ v Kolíně. Díky přístupu k dálnici D1 má areál skvělé spojení do okolních měst. Výhodou jsou tři univerzity v oblasti a výborné napojení na hlavní město Prahu (100 km) a Brno (110 km).

Park vhodný pro logistické či high-tech společnosti nebo dodavatele do automobilového průmyslu

Blízká města v okolí jako je například Humpolec zajišťují dostupnost kvalifikované pracovní síly. Park je ideální pro logistické či high-tech společnosti nebo dodavatele do automobilovém průmyslu. Prostory mají flexibilní možnosti manipulační plochy, 10,5 m čistou výšku, energeticky-efektivní LED systémy osvětlení ve skladu/oblasti výroby, sprinkler systém ve skladu/oblasti výroby, ohnivzdorný, vysoko nosný betonový rám, ohnivzdorné tepelně izolační fasádní systémy a střešní krytiny, skladové/výrobní a kancelářské prostory na míru, můstky a nákladové rampy 1/1000 m2 a v neposlední řadě také design a konstrukce třídy A.

Nenaplnily tyto prostory vaše očekávání? Prohlédněte si sklady k pronájmu v okolí nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre