CTPark Humpolec

Humpolec MAPA Obsazeno

Charakteristika

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Silná tradice v oblasti strojírenství

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Variabilní moderní prostory CTPark Humpolec

CTPark Humpolec se nachází u dálnice D1 u města Humpolec, na půli cesty mezi Prahou a Brnem a na křižovatce důležitých dopravních cest vnitrostátního i mezinárodního významu. Těží tak ze své vynikající dopravní dostupnosti automobily, hromadnou dopravou (autobusy, vlak) i pěšky (město Humpolec v docházkové vzdálenosti). Blízkost Humpolce a okolních měst, s celkovou populací přes 200 000 obyvatel, zajišťuje velmi dobrou dostupnost kvalifikované pracovní síly. Výhodou parku jsou i tři univerzity v oblasti, vzdálenost 70 km do TMMCZ v Kolíně, přístup na dálnici D1 a spojení s hlavním městem Prahou (100 km) a Brnem (110 km).

Moderní prostory uzpůsobené pro logistiku

Jedná se o moderní prostory, které je možné upravit na míru budoucího nájemce. Budovy jsou výborně uzpůsobené pro logistiku. K dispozici jsou hydraulické můstky pro TIR, přímé vjezdy pro dodávky, výška 10 m, nosnost podlah 5 t/m2. Prostory mají flexibilní možnosti manipulační plochy, energeticky-efektivní LED systémy osvětlení ve skladu / oblasti výroby, sprinkler systém ve skladu / oblasti výroby, ohnivzdorný, vysoko nosný betonový rám, ohnivzdorné tepelně izolační fasádní systémy a střešní krytiny, skladové / výrobní a kancelářské prostory na míru, můstky a nákladové rampy 1/1000 m2 a design a konstrukce třídy A. Nabízené haly jsou vhodné zejména pro logistiku. Mezi současné nájemce patří významní dodavatelé pro automobilový průmysl a rovněž logistické společnosti, které zde využívají zkušené pracovní síly a zároveň z nízké provozní a mzdové náklady. V blízkosti areálu je dobrá občanská vybavenost (obchod, restaurace, sportovní areál a parkování přímo na místě).

Pro bližší informace či konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte. Pokud je budova CTPark Humpolec už obsazena, podívejte se na naší další nabídku v kraji Vysočina nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre