CTPark Divišov

Divišov MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Sklady vybaveny regálovým systémem

Nejbližší železniční spojení - Divišov

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
D1B 7 080 m2 Nyní k dispozici
D1C 7 079 m2 Nyní k dispozici
D1E 5 325 m2 Nyní k dispozici

Pronájem prostor CTParku v Divišově

CTPark Divišov je strategicky umístěn jen 35 km od Prahy v těsné blízkosti dálnice D1, a disponuje tak vynikající dopravní dostupností z a do celého Středočeského kraje. Tento park se nachází 45 km od kolínského závodu TPCA. Tato lokalita je ideální pro logistiku a rychlé dodávky do velkoobchodů či maloobchodů.

Flexibilní prostory konstrukce třídy A

Budoucí nájemci areálu budou moci využívat nejen benefitů ve formě nízkých nákladů na provoz a zaměstnance, zavedené linky hromadné dopravy, nepřetržité ostrahy objektu, ale i možnost flexibilního uspořádání a úprav prostor dle potřeb nájemců. Prostory disponují 10,5 m čistou výškou, energeticky-efektivními LED systémy osvětlení ve skladu / oblasti výroby, sprinklerovým systémem ve skladu / oblasti výroby, ohnivzdorným, vysoko nosným betonovým rámem, ohnivzdornými tepelně izolačními fasádními systémy a střešními krytinami, můstky a nákladovými rampami 1/1000 m2.

Nezaujal vás CTPark Divišov? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí Prahy a Středočeském kraji. nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre