CTPark Cerhovice

Cerhovice MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

Dobrá viditelnost a dostupnost z D5

Vysoký technický standard budov

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
CER5 20 986 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronajměte si sklad u dálnice D5

CTPark Cerhovice se nachází západně od obce Cerhovice přímo u sjezdu z dálnice D5 mezi Prahou (50 km) a Plzní (40 km) ve Středočeském kraji. Výhodou parku je vynikající dostupnost, viditelnost a infrastruktura. Park je tak ideální pro společnosti podnikající v oblasti logistiky, dodavatelských řetězcích a lehké výrobě. Hranice s Německem jsou ve vzdálenosti 110 km.

Dodání prostor 6 měsíců od podpisu smlouvy

Park je ideální pro výstavbu větších skladových nebo výrobních hal na míru. Na připraveném pozemku jsou už vydána potřebná povolení k výstavbě. Haly na míru je tak možné dodat v relativně krátkém termínu, již 6 měsíců od podpisu smlouvy.

Haly ve vysokém technickém standardu

V současné chvíli jsou zde naplánovány tři haly. V případě potřeby větších prostor je možné layout parku částečně poupravit. Haly budou dodány ve vysokém standardu včetně LED osvětlení: světlá výška 10,5 m, nosnost podlah 5 t/m2, rastr sloupů 12 x 24 m, nakládací rampy, sprinklery, přímé vjezdy. V areálu je dostatek parkovacích míst pro kamiony i osobní auta. Objekt je oplocen, pod 24/7 ochranou s vrátnicí a průmyslovými kamerami.

Další sklady ve Středočeském kraji

Podívejte se na nabídku skladů k pronájmu ve Středočeském kraji. Neváhejte se obrátit na naše experty, kteří pro vaši firmu najdou ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre