CTPark Brno

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Nejvetší průmyslový park na Moravě

Ideální pro výrobu a R&D

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
F3 5 309 m2 Nyní k dispozici
G4 D 5 271 m2 Nyní k dispozici
G2 37 907 m2 K dispozici za 18 – 24 měsíců
E4 1 724 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronájem skladů a výrobních prostor v CTParku Brno

CTPark Brno je díky své strategické poloze u dálnic D1 (exit 201) a D2 velmi dobře dostupný. Svou lokací park profituje z napojení na jedny z nejdůležitějších středoevropských dopravních tras. Díky šesti univerzitám v tomto regionu (nabízející studium v různých oborech, např. věda, IT, elektroinženýrství, strojírenství a ekonomika) poskytuje Brno dostatek dostupné vzdělané a kvalifikované pracovní síly. Snadný přístup k vysokoškolským pracovníkům je ideálním předpokladem pro výzkum, vývoj a výrobu špičkových technologií. Nejen proto si mnoho světových společností volí Brno jako jednu ze svých lokalit pro skladování či výrobu. Výhodou parku je mimo jiné i napojení parku na veřejnou dopravu a dostupné mezinárodní letecké i železniční spojení. Park je situován 5 km od centra Brna.

Flexibilní sklady od 1 150 m2

Sklady a haly k pronájmu nabízí ideální řešení pro logistické společnosti a výrobce, kteří hledají skladové prostory v největším průmyslovém parku na Moravě. Nejmenší plocha flexibilních skladových jednotek k pronájmu začíná již na 1 150 m2. Pronajmout si lze nejen průmyslové, ale také kancelářské a sanitární prostory na míru dle vašich požadavků. Prostory poskytují flexibilní možnost manipulační plochy, 10,5 m čistou výšku, energeticky-efektivní LED systémy osvětlení ve skladu/oblasti výroby, sprinkler systém ve skladu/oblasti výroby, ohnivzdorný, vysoko nosný betonový rám, ohnivzdorné tepelně izolační fasádní systémy a střešní krytiny, můstky a nákladové rampy 1/1000 m2 a design a konstrukce třídy A.

Nezaujal vás CTPark Brno? Podívejte se na další nabídku skladů v okolí Brna nebo nás neváhejte kontaktovat a naši experti vám pomohou nalézt řešení na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre