Cream Zlín

Zlín MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Prostory vhodné pro sklady jakéhokoliv charakteru

Lokalita v zavedeném průmyslovém areálu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
112 1 500 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladů a výrobních prostor Cream Zlín

Skladové prostory s různými výměrami se nachází v 1. nadzemním podlaží budovy 112 ve Zlíně v bývalém areálu Baťových továren. Výhodou areálu je výborná dostupnost lokality pro nákladní i osobní dopravu, umístění v dosahu městské hromadné dopravy a v blízkosti železniční tratě Zlín – Otrokovice – Vizovice. Zlínský kraj je díky dálnici D1 propojen s Brnem, Ostravou a Prahou. Hlavní město Praha se nachází ve vzdálenosti 290 km, hlavní město Slovenska – Bratislava cca 150 km a Brno 90 km.

Skladové prostory v průmyslovém areálu

Nabízíme skladové prostory s různými výměrami, které disponují manipulační rampou, svrchním krytím a nosností podlahy 500 kg/ m2. Aktuálně prostor slouží pouze pro skladování, ale v budoucnu ho lze využít ke komerčním účelům. Budova je velmi dobře viditelná z hlavní cesty, a samotná lokalita je velmi dobře přístupná pro nákladní i osobní auta. Do budovy je možné vjet po nájezdové plošině.

Nezaujaly vás prostory Cream ve Zlíně? Podívejte se na další nabídku skladů v okolí Zlína nebo nás neváhejte kontaktovat a my pro vás najdeme to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre