CORE Park Liberec

MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
A 12 534 m2 K dispozici za 12 měsíců

Pronajměte si skladové prostory v CORE Park Liberec

CORE Park Liberec se nachází v těsné blízkosti německé dálnice B178, která je napojena na hlavní tah A4, který spojuje východ se zbytkem Německa. Výbornou dostupnost na dálniční sít zajištuje rychlostní silnice 35 vzdálena necelé 2 km od logistického parku. Díky Technické univerzitě v Liberci a díky průmyslově zaměřeným středním školám je v Liberci a jeho okolí dostatek kvalifikovaných pracovních sil. Skvělé dopravní spojení dělá z této oblasti ideální místo pro dodavatele na německý trh. Samotné umístění parku přímo v Liberci nabízí nemalou konkurenční výhodu při hledání zaměstnanců. Zastávka MHD se nachází pouze 150 m od hranice parku a zaručuje snadnou dostupnost do centra města a jeho okolí.

Moderní logistické a výrobní prostory v nejvyšším standardu

CORE Park Liberec nabízí 12 534 m2 průmyslových prostor vhodných pro logistiku a výrobní činnosti umístěných pod jednou střechou. Hala je v nejvyšším technickém standard třídy A a disponuje dvěma drive-in/přímými vjezdy, 14 nakládacími rampami/můstky, střešními světlíky, sprinklery (ESFR).

Širší nabídka skladů k pronájmu

Nenaplnily tyto skladovací a výrobní prostory vaše očekávání? Prohlédněte si naši nabídku v této oblasti nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre