Smartzone MIKULOV

Mikulov MAPA K dispozici od 01.10.2024

Charakteristika

K nastěhování Q4 2024

Jednotky od 1000m2

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Building A 13 800 m2 Dostupnost od 01.10.2024

Pronájem flexibilních komerčních prostor ve SmartZone Mikulov

Nově budovaný moderní park Smartzone Mikulov nabízí multifunkční prostoryprostorné haly a komfortní kanceláře umístěné ve strategické lokalitě na hlavním tahu Brno – Vídeň. Díky svému umístění nabízí skvělé dopravní napojení a ojedinělou příležitost v regionu. Výhodou je především vynikající poloha v blízkosti dálnice vedoucí do Bratislavy a dostupnost do Rakouska a Slovenska. Projekt je tak vhodný pro společnosti podnikající jak v České republice, tak v zahraničí. Vzdálenost od centra Brna je 50 km (40 min), a vzdálenost do Vídně je 75km (46 min).

Skvělá dostupnost a veškerá občanská vybavenost pro zaměstnance

Výhodou pro zaměstnance je výborná dopravní dostupnost v rámci Mikulova a veškeré služby pro zaměstnance na dosah. Prostory budou přímo napojeny na plánovaný obchvat města. K dispozici je v rámci objektu dostatek parkovacích míst.

Administrativní, prodejní, výrobní a skladové plochy v Mikulově

Tyto komerční prostory s veškerou občanskou vybaveností nabízí pronájem jednotek od velikosti 1 000 m2 do 13 000 m2 s možností flexibilních úprav. Jednotky lze jednoduše spojovat a rozpojovat dle přání klienta. Prostory disponují světlou výškou prostor 8 m, nosností podlah 5 t / m2 a kvalitním osvětlením LED. Každá jednotka má sekční vrata o rozměrech 4x4,1 m. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst. Nabízené moderní výrobní a skladové prostory budou k pronájmu od poloviny roku 2024.

Udržitelné komerční prostory k pronájmu

Důraz je zde kladen na dostatečné množství zeleně. Jedná se o velmi úspornou stavbu s nízkými provozními náklady na provoz a údržbu PENB "B". Park získal zelenou certifikaci BREEAM Excellent.

Širší nabídka komerčních prostor k pronájmu

Neodpovídá tato nabídka vaší představě? Prohlédněte si i další areály v okolí Brna nebo nám neváhejte zanechat kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre