Břeclav Industrial Park

Břeclav MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Centrum města Břeclav 1 km

Dobré dopravní napojení a blízkost veřejné dopravy

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
ADR 802 m2 Nyní k dispozici
Likus 246 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladů nebo ADR v Břeclav Industrial Park

Průmyslový park Břeclav leží 5 km od exitu č. 46 z dálnice D2 na Brno/Bratislavu. Tato atraktivní lokalita je výhodná zejména pro firmy dodávající do Brna nebo Bratislavy, stejně jako do severní části Maďarska, nebo pro firmy, které exportují do zbytku východní Evropy. Areál se nachází na jižní straně města Břeclav a je snadno dostupný veřejnou dopravou. Centrum města Břeclav je vzdálené pouhý 1 km a Brno leží ve vzdálenosti 59 km.

Kancelářské a skladové prostory

Areál byl postavený počátkem 70. let a v současnosti nabízí 2 000 m2 plochy k pronájmu. V roce 2008 došlo k významné rekonstrukci celého areálu. Areál nabízí dvě haly: skladové plochy o rozloze 4 750 m2 a ADR skladové pronajímatelné plochy o celkové výměře 802 m2, výrobnu a dvě kancelářské budovy, které jsou celkově v dobrém stavu. Budova má zajištěné kompletní připojení na inženýrské sítě – voda, elektřina, kanalizace, plyn, telekomunikace. K dispozici jsou regály (uličkové, vjezdové). Čistá výška haly činí 7 m, nosnost podlahy 4 t/m2 a park disponuje také dostatečným počtem parkovacích míst.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud Břeclav Industrial Park nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v této lokalitě nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre