Big Box Horní Počernice

Praha 9 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Recepce / vrátnice 24/7

Bezpečnostní kamerový systém

Energetická náročnost B

Vybavenost

Nakládací rampa

Strategická poloha v Horních Počernicích

Areál Big Boxu je strategicky situován na Praze 9 v Horních Počernicích na křižovatce dálnice D11 (směr Hradec Králové) a rychlostní komunikace R10 (Východní spojka), která dále pokračuje na Mladou Boleslav a zároveň je rychlou spojnicí na dálnici D1. Výhodou areálu je dobrá návaznost na vlak i metro B, zastávka MHD před areálem a metro Černý most cca 10 min autobusem.

Sklady třídy A

Velice komfortní, flexibilní, zateplená a vytápěná hala vhodná pro skladování či lehkou výrobu a umístění administrativního zázemí firmy. Otevřený nedělený prostor s velkou flexibilitou.

Kanceláře v prvním patře o výměře do 190m2. Toalety, kuchyňka, sprcha. Výška stropu skladu 6,5m. Přístup do skladu z obou stran budovy. Nákladní rampa s hydraulickou plošinou. Horkovzdušené vytápění. Instalované osvětlení.

Sklady třídy B

Sklady třídy B tvoří rekonstruované a vytápěné haly vhodné pro skladování či lehkou výrobu a umístění administrativního zázemí firmy. V každém patře je k dispozici sociální zázemí a prostory pro zřízení kanceláří. Zázemí a kanceláře je možno dále přizpůsobit dle potřeby nájemců. Instalován nový nákladní výtah s elektronickým ovládáním a hydraulická nákladní rampa. Výška stropu činí 3 m.

Sklady SMALL BOX

Koncept skladů Small box je velice vhodný pro menší firmy, které potřebují řešit jak skladové prostory, tak zázemí pro kanceláře.

Další sklady v Praze

Nevyhovují prostory Big Boxu v Horních Počernicích vaším představám? Prohlédněte si nabídnu dalších prostor v Praze nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre