Big Box Horní Počernice

Praha 9 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Recepce / vrátnice 24/7

Bezpečnostní kamerový systém

Energetická náročnost B

Vybavenost

Nakládací rampa

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Strategická poloha v Horních Počernicích

Areál je situován na Praze 9 v Horních Počernicích na křižovatce dálnice D11 (směr Hradec Králové) a rychlostní komunikace R10 (Východní spojka), která dále pokračuje na Mladou Boleslav a zároveň je rychlou spojnicí na dálnici D1.

Dobrá návaznost na vlak i metro B, zastávka MHD před areálem, metro Černý most cca 10 min autobusem.

Sklady třídy A

Velice komfortní, flexibilní, zateplená a vytápěná hala vhodná pro skladování či lehkou výrobu a umístění administrativního zázemí firmy. Otevřený nedělený prostor s velkou flexibilitou.

Kanceláře v prvním patře o výměře do 190m2. Toalety, kuchyňka, sprcha. Výška stropu skladu 6,5m. Přístup do skladu z obou stran budovy. Nákladní rampa s hydraulickou plošinou. Horkovzdušené vytápění. Instalované osvětlení.

Sklady třídy B

Rekonstruované a vytápěné haly vhodné pro skladování či lehkou výrobu a umístění administrativního zázemí firmy.V každém patře je k dispozici sociální zázemí a prostory pro zřízení kanceláří. Zázemí a kanceláře je možno dále přizpůsobit dle potřeby nájemců. Instalován nový nákladní výtah s elektronickým ovládáním a hydraulická nákladní rampa. Výška stropu 3m.

Sklady SMALL BOX

Koncept je velice vhodý pro menší firmy, které potřebují řešit jak skladové prostory, tak zázemí pro kanceláře.Ideální pro začínající firmy, možná expanze v budoucnu.Neváhejte nás kontaktovat pro aktuální nabídku prostor

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre