Areál Zdiby

Zdiby MAPA K dispozici od 01.12.2023

Charakteristika

Vynikající napojení na dálnici D8

Zastávka MHD přímo u areálu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
3.1 800 m2 Dostupnost od 01.12.2023
3.2 1 200 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronájem skladů a výrobních prostor v Areálu ve Zdibech

Areál leží na severním okraji obce Zdiby (okres Praha-východ) v blízkosti exitu č. 1 na dálnici D8 spojující Prahu, Ústí nad Labem a Německo. Výhodou je výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – autobusová zastávka v dochozí vzdálenosti, dostupnost PID i obslužnost Prahy. Zastávka MHD před areálem, 12 minut na metro C stanice Kobylisy. Ve vzdálenosti 28 km se nachází Letiště Václava Havla.

Obchodní prostory a příruční sklad

V komerčním Areálu Zdiby nabízíme k pronájmu obchodní prostory s možností pronájmu i příručního skladu. K dispozici jsou jednotky od 150 m2 s flexibilní možností jejich spojování ve větší celky. Vytvoříme tak prostor uzpůsobený dle vašich představ; možnost jednotek například 200, 300, 500 nebo 600 m2 a jejich kombinace až do plochy 1000 m2 a více. Každá jednotka je samostatná s vlastním vstupem a samostatným měřením medií. Dispozice administrativního a sociálního zázemí (až ve třech patrech) je řešen standardně nebo na míru nájemci. Prostory disponují čistou výškou haly 8 m, nakládací rampou, nosností podlahy 5 t/m2 a dostatečným počtem parkovacích míst.

Pokud vás ale prostory zajímají, kontaktujte nás. Případně se podívejte na podobné sklady v okolí Zdib nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s výběrem ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre