Areál Slatina

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Alternativa k CTParku Brno

V blízkosti dálnice D1

Energetická náročnost G

Pronájem skladů a výrobních prostor Areal Slatina

Areál Slatina se nachází v největší průmyslové zóně Brna v těsné blízkosti CTParku Brno. Nabízené prostory se nachází ve vyhledávané lokalitě expandující brněnské průmyslové zóny Černovické terasy. Výhodou areálu je přilehlé mezinárodního letiště, výborná dopravní dostupnost na dálnici D1, bezproblémová dostupnost MHD a železniční stanice Brno Slatina. Oblast Brna nabízí dobré podmínky pro zásobování Slovenska, Rakouska a Česka.

Komerční prostory doplněné o kompletní služby a zázemí

V největší průmyslové zóně Brna nabízíme pronájem kanceláří, skladů a venkovních ploch. Tyto komerční prostory jsou doplněny o kompletní služby a zázemí. V areálu Slatina se nachází 12 hlavních nájemních budov pro lehkou výrobu, skladování, administrativu, obchod a služby. Dále se v areálu naleznete zpevněné plochy při dálnici D1, parkoviště s kapacitou cca 720 parkovacích míst, veřejnou čerpací stanici a soubor několika menších objektů. Prostory skladové haly jsou o celkové výměře 700 m2, půdorys 15 x 47 m, výška cca 5 m, 1 x nákladní vrata v úrovni podlahy. Vybavenost: el. energie, nezateplená část haly má výměru 525 m2, zateplená část má 175 m2, venkovní zpevněná plocha 400 m2. V areálu se dále nachází tři jídelny, fast food, čerpací stanice, bankomat, 6 linka x MHD, automyčka, fitness, ČSPH, 24/7 monitorovací služba s kamerovým systémem.

Nevyhovuje tato nabídka vašim požadavkům? Podívejte se na naši nabídku dalších prostorů pro vaše podnikání v okolí Brna.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre