Areal Brno Řípská

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

1,5 km od letiště

7 km od centra města Brna

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Pronájem prostor v areálu Brno Řípská

Pronájem haly nacházející se v logisticko-průmyslovém areálu v expandující lokalitě Brna. Hala má dobrou dopravní dostupnost na dálniční spojení Praha, Bratislava, Olomouc. Díky šesti univerzitám v tomto regionu (nabízejícím studium v různých oborech, např. věda, IT, elektroinženýrství, strojírenství a ekonomika) poskytuje Brno dostatek dostupné vzdělané a kvalifikované pracovní síly. Snadný přístup k vysokoškolským pracovníkům je ideálním předpokladem pro výzkum, vývoj a výrobu špičkových technologií, a nejen proto si mnoho světových společností volí Brno jako jednu ze svých lokalit pro skladování či výrobu.

Prostory pro skladování nebo lehkou výrobu

Prostory jsou vhodné pro sklady, lehkou výrobu nebo pro zřízení distribučního, prodejního centra apod. Celková plocha haly činí 1 289 m2 plus kancelářské a sociální zázemí o rozhoze 110 m2. Hala disponuje výškou 5,35 m, 3 x sekčními vraty 3,55 x 3,6 m, vstupem v úrovni podlahy, a je vybavena elektrickou energií 230/400 V, plynovým topením, vodou, kanalizací a klimatizací.

Nezaujal vás Areál Brno Řípská? Podívejte se na další nabídku skladů v okolí Brna nebo nás neváhejte kontaktovat a naši experti vám pomohou nalézt řešení na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre