Air Depo Tuchoměřice

Tuchoměřice MAPA K dispozici od 01.11.2024

Charakteristika

Výborná dopravní dostupnost

Nízkoenergetické budovy

Energetická náročnost B

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
A4 3 540 m2 Dostupnost od 01.11.2024
B1 3 900 m2 Dostupnost od 01.11.2024
B2 5 380 m2 Dostupnost od 01.11.2024
C1 6 000 m2 Dostupnost od 01.11.2024

Pronajměte si nové moderní logistické prostory v Air Depu v Tuchoměřicích

Air Depo je moderní skladový park s pravomocným stavebním povolením  situovaný v katastru obce Tuchoměřice. Předání prvních budov je plánováno na listopad 2024. Areál je strategicky umístěn v bezprostřední blízkosti Letiště Václava Havla, které je vzdáleno pouze 4 minuty jízdy autem a zároveň u Pražského okruhu s přímým sjezdem na dálnici D7 ve směru na Chomutov a Německo. Park je tak vhodný pro společnosti operující na českém i německém trhu.

Bezproblémová dostupnost pomocí MHD

Do areálu se lze snadno dopravit městskou hromadnou dopravou. Cesta autobusem z Nádraží Veleslavín trvá 20 minut. Autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti objektu.

Nové nízkoenergetické budovy

Celý projekt disponuje pravomocným stavebním povolení. V areálu je k dispozici celkem 8 nízkoenergetických budov s celkovou pronajímatelnou plochou o rozloze téměř 40 000 m2. 

Flexibilní úpravy prostor

Pronajímatelné prostory si mohou nájemci flexibilně upravit dle svých požadavků. Koncepce jednotlivých budov vyhovuje široké škále klientů malých i velkých společností. Budovy mohou sloužit jako výrobní prostory, skladové zázemí, sídla firem, výzkumné prostory, školící centra anebo kanceláře. Nejmenší plochy k pronájmu začínají od 490 m2 s možností variabilní dispozice vestavbu a kanceláří.

Špičkové vybavení prostor

Jednotky nabízí nákladové můstky, přímé vjezdy a možnost Cross – dockingu. Každá jednotka disponuje Led osvětlením a infrazářiči. Samozřejmostí je možnost sprinklerového systému. Světlá výška budov je 12,5 m, v některých budovách 5,5m, a rozteč sloupů 12 x 24 m. Nosnost podlah je 5 t/m2.

Další skladové a výrobní prostory k pronájmu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud tyto prostory nesplňují vaše očekávání, podívejte se na naši širokou nabídku skladových a výrobních prostor k pronájmu, které nabízíme v Praze a jejím okolí.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre