P3 Prague D6

Praha 6 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Prostory vhodné pro skladování či lehkou výrobu

Atraktivní lokalita

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem výrobních prostor a skladů Stochov

Skladové a výrobní prostory v průmyslovém parku P3 Prague D6, který se nachází ve Stochově poblíž Kladna, přibližně 20 minut od hlavního města Prahy. Prostory leží v blízkosti dálnice D6 (exit č. 25). Místo je skvěle dopravně dostupné, umožňuje spojení do Německa a do Prahy. Výhodou pro zaměstnance je autobusová zastávka přímo u areálu a vlakové nádraží, které je vzdáleno 1 km.

Dostatek kvalifikované pracovní síly

Areál nabízí prostory v A standardu, které jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu. Budova má platné stavební povolení s dodáním cca do 6-8 měsíců od podpisu nájemní smlouvy. K dispozici jsou jednotky od 5 000 m2. Budovy nabízí bezprašné podlahy s nosností 5t/m2, rastr sloupů 12x25,8 m, výšku prostor 12 m, hydraulické můstky a přímé vjezdy, kanceláře, sociální zázemí nebo showroom dle požadavků klienta, dostatečné manipulační i parkovací plochy u budovy, sprinklery a LED osvětlení. V okolí se nachází dostatek kvalifikované pracovní síly, která ocení i dobrý přístup veřejnou dopravou.

Nezaujal vás Skladový areál Stochov? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí Kladna nebo nám nechte kontakt a my pro vaši firmu najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre