CTP Park Ostrava Hrušov

Ostrava MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

Jednotky od 3,500 m2 do 90,000 m2

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Unit B2 16 368 m2 K dispozici za 9 měsíců
C 17 691 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronájem skladů a výrobních prostor v GLP parku Ostrava

Areál GLP Park Ostrava se nachází v těsné blízkosti centra Ostravy. Park těží v jednoduchého napojení na dálnici D1 (exit 365) a železniční síť vedoucí do Polska a na Slovensko. Špičkové je také spojení do centra Ostravy městskou hromadnou dopravou, konkrétně linkou trolejbusu 105. Železniční zastávka se nachází ve vzdálenosti dvou kilometrů. V okolí parku je velká dostupnost kvalifikované pracovní síly. Dálnice D1, která propojuje areál s Brnem, hlavním městem Prahou nebo Polskem, se nachází v blízkosti 1 km a zajišťuje tak rychlou a přímou distribuci na český i mezinárodní trhy. Letiště Ostrava-Mošnov je vzdálené 28 km.

Moderní skladové nebo výrobní prostory

Moderní prostory třídy A+class jsou vhodné jak pro skladování a logistiku, tak pro lehkou výrobu. Areál je ve vysokém standardu a nájemcům nabízí čistou výšku 10 -17 m (potenciálně až 21,4 m). Dále park disponuje bezprašnou podlahou, nosností 6 t/m, hydraulickými rampami, přímými vjezdy, světlíky, sprinklery, EZS, EPS, prostorem pro příjezd a manipulaci TIR a dostatečným počtem parkovacích míst. Kanceláře nebo showroom mohou být postaveny na klíč, dle potřeby.

Nezaujala vás tato nabídka? Podívejte se na naši nabídku dalších prostorů pro vaše podnikání v této oblasti nebo nám zanechte kontakt a my se pro vás pokusíme najít řešení na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre