Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

4. 1. 2019

Velké sklady nad 10 000 m2 lákají hlavně internetové obchody

Česká republika díky své poloze ve středu Evropy nabízí zázemí nejen pro menší sklady, ale i pro velké moderní haly. Za posledních pět let se totiž rozloha skladů v tuzemsku zvětšila o 60 %, konkrétně na 7 milionů m2. Nové skladovací plochy, mezi nimi i velké sklady nad 10 000 m2, rostou hlavně na okraji metropolí – u Prahy, Plzně, Brna nebo také podél hranic s Německem.

Celý článek

31. 8. 2018

CBRE přináší analýzu trhu průmyslových realit za Q2/2018

Aktuální míra neobsazenosti prostor se drží nadále pod hranicí 4 %. Hlavním tahounem poptávky po pronájmech velkých průmyslových prostor jsou výrobní podniky, na které připadá 44 %. Na trhu schází zejména velké budovy nabízející přes 10 tisíc m2 a přibližně 60 % prostor ve výstavbě má své uživatele ještě před dokončením.

Celý článek

20. 11. 2017

Nový park v Lovosicích má svého prvního nájemce

Park P3 Lovosice získal svého prvního nájemce díky nám. Pro společnost FM Logistic jsme zorganizovali tender, z něhož vyšel vítězně developer P3, který díky novému předpronájmu zahájí výstavbu úplně nového parku.

Celý článek

26. 9. 2017

SmartZone Kuřim má nového nájemce

Společnost I.K.V., působící v oblasti dodávek a servisu průmyslových mycích a odmašťovacích strojů, se díky CBRE přestěhuje do nové průmyslové zóny Smartzone v Kuřimi, kde najde nové, větší a reprezentativní prostory pro své podnikání s možností rozšíření svých služeb o subdodavatelské mytí a odmaštění dílů ve strojírenství.

Celý článek

8. 8. 2017

Rekordní množství prostor ve výstavbě

CBRE Research Czech Republic zveřejnilo zcela nové Marketview - Česká republika industriální trh. Z čísel vyplývá, že industriální trh vstupuje do druhé poloviny roku 2017 s rekordním množstvím průmyslových nemovitostí ve výstavbě, dokonce největším od roku 2008. Dá se tak očekávat, že letos uvidíme rekordní číslo u dokončených projektů.

Celý článek

3. 8. 2017

Trojí přeshraniční spolupráce

Společně s kolegy ze Slovenska jsme byli u výstavby nové haly pro Adler Pelzer Group v Bratislavě, kterou vybudoval developer CTP. Naše spolupráce s klientem i developerem tak pokračuje i v zahraničí.

Celý článek

3. 7. 2017

Západní a severozápadní Čechy vedou žebříček aktivity průmyslových staveb

Podle nejnovější analýzy českého průmyslového a logistického trhu společnosti CBRE zaznamenal region severozápadních Čech významný nárůst poptávky po nových průmyslových prostorech.

Celý článek

28. 6. 2017

PFM-Group změní brownfield v Kuřimi v podnikatelský park

Společnost PFM-Group položením základního kamene 22.6. odstartovala výstavbu moderního podnikatelského parku v průmyslové zóně v Kuřimi. Areál SmartZone, který vznikne na ploše dříve využívané k ukládání slévárenských písků, nabídne zájemcům 10.000 m2 vysoce variabilních prostor využitelných pro kanceláře, showroomy a navazující výrobně-skladové zázemí. Slavnostního poklepání základního kamene se kromě představitelů společnosti PFM-Group zúčastnil i starosta Kuřimi Drago Sukalovský a řada dalších VIP hostů.

Celý článek

22. 6. 2017

Yanfeng slavnostně otevřel nové výrobní centrum

Jeden z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě, který má sloužit k výrobě interiérů osobních aut, budovala CTP necelý rok. Celková rozloha činí více než 23 000 m2 a hala je konstruována do dvou podlaží. Transakci zprostředkovalo oddělní Industrial & Logistics společnosti CBRE.

Celý článek

19. 6. 2017

CBRE zastupovalo Alutech Systems při jejich relokaci do nové haly

Společnost Alutech, výrobce komponentů pro roletové systémy a sekčních vrat, před 7 lety vstoupila do České republiky s cílem proniknout na trhy střední a západní Evropy. To se podařilo, další expanze je však podmíněna rozšířením skladovacích ploch. S relokací jsme Alutechu pomohli právě my.

Celý článek

13. 6. 2017

Tirex Tyre se v srpnu 2017 stěhuje do nových prostor, i díky nám

CBRE zprostředkovala prodej stávající haly a výběr řešení pro novou halu společnosti Tirex Tyre, která se zabývá velkoobchodním prodejem pneumatik. Jako nejvhodnější řešení byl vybrán Panattoni Park Prague Airport II, a to mimojiné i proto, že klient preferoval výstavbu do vlastnictví. Nová hala bude dokončena a předána v srpnu 2017. Prodej stávající haly o velikosti 10 tisíc m2 v Modleticích byl již realizován.

Celý článek

12. 5. 2017

Q1 2017: Nejsilnější poptávka po skladech v historii

První čtvrtletí roku 2017 předznamenává další úspěšný rok na poli industriálních nemovitostí. V prvním kvartále bylo dokončeno 161 200 m2 v desíti nových budovách, čímž se celková plocha moderních industriálních ploch určených na pronájem posunula na celkových 6,47 mil. m2.

Celý článek