Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

4. 1. 2019

Velké sklady nad 10 000 m2 lákají hlavně internetové obchody

Česká republika díky své poloze ve středu Evropy nabízí zázemí nejen pro menší sklady, ale i pro velké moderní haly. Za posledních pět let se totiž rozloha skladů v tuzemsku zvětšila o 60 %, konkrétně na 7 milionů m2. Nové skladovací plochy, mezi nimi i velké sklady nad 10 000 m2, rostou hlavně na okraji metropolí – u Prahy, Plzně, Brna nebo také podél hranic s Německem.

Celý článek

31. 8. 2018

CBRE přináší analýzu trhu průmyslových realit za Q2/2018

Aktuální míra neobsazenosti prostor se drží nadále pod hranicí 4 %. Hlavním tahounem poptávky po pronájmech velkých průmyslových prostor jsou výrobní podniky, na které připadá 44 %. Na trhu schází zejména velké budovy nabízející přes 10 tisíc m2 a přibližně 60 % prostor ve výstavbě má své uživatele ještě před dokončením.

Celý článek

7. 12. 2017

Budoucnost výrobních lokalit

Kde se bude vyrábět v roce 2025? To je důležitá otázka pro uživatele hal i investory, kteří musí rozhodnout, kam umístit své průmyslové a logistické nemovitosti. Report The Future of Global Manufacturing od CBRE a Oxford Economics zkoumá celosvětově, jaké budou hlavní lokality pro výrobu v roce 2025 a jaký budou mít vliv na průmyslové nemovitosti.

Celý článek

13. 11. 2017

Byli jsme součástí delegace v Korejské republice

V čem je ČR atraktivní pro korejské investory? Jaké regiony jsou nejlepší pro nové investice do výrobních závodů? A které korejské společnosti již v ČR působí? CBRE bylo součástí delegace v Korejské republice. Investiční semináře pořádal CzechInvest ve spolupráci s AFI.

Celý článek

6. 11. 2017

Q3 ve znamení pokračující silné poptávky

Statistiky z industriálního trhu za 3. čtvrtletí jsou tu.

Celý článek

26. 10. 2017

Za haly zdravější

Životní prostředí uvnitř i okolo hal a jeho spojitost s pracovními výkony lidí. To bylo téma panelové diskuse v rámci projektu Art of Space.

Celý článek

10. 7. 2017

Podíly ploch v České republice

Na našem webu Vám obvykle ukazujeme novinky z trhu průmyslových nemovitostí. Dnes bychom Vám ale chtěli ukázat trochu něco jiného.

Celý článek

3. 7. 2017

Západní a severozápadní Čechy vedou žebříček aktivity průmyslových staveb

Podle nejnovější analýzy českého průmyslového a logistického trhu společnosti CBRE zaznamenal region severozápadních Čech významný nárůst poptávky po nových průmyslových prostorech.

Celý článek

17. 5. 2017

CBRE startuje projekt Art of Space

Nový projekt společnosti CBRE se zaměřuje na průmyslové zóny a skladové haly. Chce informovat, vzdělávat a nabízet prostor ke sdílení zkušeností a znalostí mezi odborníky, úřady a laickou veřejností.

Celý článek

16. 1. 2017

Realitní trh v roce 2017. Co nás čeká v industriálním sektoru?

Pryč je doba krize. Dle makroekonomické predikce Ministerstva financí ze závěru roku 2016 můžeme v roce 2017 očekávat další ekonomický růst. Česká ekonomika je ve velmi dobré kondici, dokonce slušně obstojí i v porovnání s jinými zeměmi EU, a tak se z přínosů ekonomického růstu můžeme těšit i v novém roce. To jenom potvrzuje studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb.

Celý článek

24. 11. 2016

Bert Hesselink získal cenu AmCham Wings pro členy AmCham

Bert Hesselink, Senior Director ve společnosti CBRE, vyhrál cenu AmCham Wings 2016 za jeho dlouholeté předsednictví v radě pro realitní trh v rámci AmCham, pohánění její agendy vpřed a v neposlední řadě za příspěvky místnímu trhu v realitním sektoru.

Celý článek

30. 10. 2016

Společnost ARC Robotics sdružuje VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Spolupráce společnosti ARC Robotics s.r.o. se CBRE vyústila v pronájem dvou jednotek v CTZone Plzeň.

Celý článek

15. 8. 2016

Společnost Lightway zaplnila poslední volnou jednotku haly C v Business Parku Chrášťany

Spolupráce společnosti Lightway se CBRE s.r.o. vyústila v pronájem poslední volné jednotky v hale C Business Parku Chrášťany.

Celý článek

5. 4. 2016

Industriální realitní sektor zaznamenal zvýšený zájem ze strany čínských investorů

Od ledna 2015 byl zprostředkován společnostem s převážným podílem čínského kapitálu pronájem cca 80 tis. m2 industriálních ploch v ČR.

Celý článek